­ אפליקציה ללימוד אנגלית לפסיכומטרי - פטור
contact@ptor.co.il 077-9555577 053-2001215 כניסה למנויים הרשמה

Ptor
כניסה
הרשמה אודותינו מבחן אמיר מבחן אמירם פסיכומטרי מבחנים לדוגמא צור קשר

לימוד אנגלית למבחן אמיר ואמירם באתר פטור

לימוד אנגלית למבחן אמיר ואמירם

אם לא ניגשתם לפסיכומטרי, או אם ניגשתם ואינכם מרוצים מהציון בפרק האנגלית, סביר מאוד להניח שהצעד הבא יהיה לגשת למבחן אמיר או לגרסתו הממוחשבת – מבחן אמירם. לציון שתשיגו במבחן יהיו השלכות לא מבוטלות על סיכויי הקבלה שלכם, על כמות קורסי החובה באנגלית שתצטרכו לקחת בתואר, על שכר הלימוד שלכם ועל העומס האקדמי שתשאו על כתפיכם. הבשורות הטובות הן שבהחלט ניתן להתכונן למבחנים אלו ולשפר באופן משמעותי את ההישגים, כשעל הדרך אתם משפרים את האנגלית שלכם באופן שישרת אתכם היטב בשנים הבאות.

 

הכתובת הנכונה להתכוננות

אם אתם מחפשים מקום עבור לימוד אנגלית למבחן אמיר או אמירם, הגעתם בדיוק אל הכתובת הנכונה. דרך אתר "פטור" תוכלו להצטרף לקורס אונליין המהווה הכנה מצוינת לקראת הבחינות החשובות. כבר יותר מעשור שאנו מכינים אלפי תלמידים לבחינות עם שיטת תרגול שפותחה במיוחד על ידי צוות מורים מרוצה. בתוך כך, אתם נהנים מלומדת מילים מעולה המשלבת משחקים וסרטוני וידיאו, ממילון הכולל את המילים הכי נפוצות בבחינות, אלפי שאלות תרגול המלוות בהסברים וטיפים, וגם מבחנים לדוגמא הכוללים פתרונות מלאים וציון.

 

כיצד הכלים שלנו עוזרים לכם

לימוד אנגלית למבחן אמירם או למבחן אמיר אמנם עוסק באנגלית כשפה, אולם הוא חייב להתמקד במבחנים עצמם ולא לפזר את האנרגיות. לפיכך, כל הכלים שאנו מציעים מתמקדים בדיוק בחומרים שמופיעים במבחני אמיר ואמירם, וכן בפרק האנגלית של הפסיכומטרי. כך למשל, אתם מקבלים דחיפה רצינית לאוצר המילים הרלוונטי, וזאת על ידי לימודי שפה מתוך הקשר ועם הפעלה של כל החושים. הכוונה היא לסרטוני וידיאו, משחקים, תוכנה ומבחנים שהופכים את חוויית הלימוד למהנה ואפקטיבית.

 

יתר על כן, הלומדה של האתר עוקבת אחרי הידיעות וקצב ההתקדמות שלכם ובונה תרגולים ומבחנים אישיים, כאשר אתם יכולים לבדוק בכל עת את המילים שאתם כבר זוכרים ועל מה עדיף לשים את המוקד להמשך. יש לציין שאנו דואגים להבנת המילים גם דרך חוש השמיעה, עם קבצי שמע MP3  שתוכלו להוריד ולשנן בכל זמן פנוי – גם נסיעה באוטובוס, ברכבת או ברכב.  כל זאת עם אוצר מילים מגוון וממוקד ובלי מילים מיותרות. בנוסף אצלנו תמצאו מבחנים וסימולציות הנערכים בתנאי אמת של הבחינות עצמן, ועם ציונים המסופקים מיידית בתום הסימולציה – מה שמאפשר לכם לתרגל ולדעת איפה אתם עומדים.

 

תכל'ס  - מה אני מקבל?

לימוד אנגלית למבחן אמירם או אמיר דרך האתר שלנו עולה 220 ₪ למנוי של 4 חודשים. את הלימוד המקוון אתם עושים בכל זמן שנוח לכם ומקבלים 19 פרקי לימוד בוידיאו, 25 יחידות בנושאים חשובים, למעלה מ- 2000 שאלות תרגול, 4 משחקי מילים ו- 6 מבחנים לדוגמא עם פתרונות מלאים כולל מבחני אמיר ואמירם לדוגמא שהינם בלעדיים לאתר שלנו. בנוסף, אתם נהנים מטיפים ומטכניקות יעילות לפתרון, מלימוד מותאם אישית, מאפשרות להורדת המילים לאם.פי ומהסברים ופתרונות לכלל השאלות.

 

לפרטים נוספים על לימוד אנגלית למבחן אמיר או אמירם, ולהרשמה אל קורס ההכנה המקוון שלנו, הנכם מוזמנים לפנות אל "פטור" ב- 077-9555577 או בוואטסאפ שמספרו 053-2001215